Čistící prostředky pro domácnost
  Prostředky leštící, čistící a mycí

SITOL® - cídidlo na kovy a sklo

Sitol

SITOL® cídidlo na kovy a sklo je výrobek, který navazuje na tradici známého a oblíbeného SIDOLU.

SITOL® je tekutý suspenzní leštící prostředek.

SITOL® čistí a leští především ušlechtilé kovy, slitiny mědi, chrom, nerezavějící ocel a stříbro. Zvláště vhodný je pro udržování povrchu kovových hudebních nástrojů, kovových zábradlí, kování a drobných předmětů z ušlechtilých kovů v domácnosti. Další použití má při leštění skla, zrcadel a při leštění sklo-keramických desek kuchyňských sporáků.

SITOL® není vhodný pro čištění hliníku a hliníkových předmětů a dále jej nepoužívejte na předměty přicházející do přímého styku s poživatinami a pitnou vodou.

SITOL® nanesete na vlhký hadřík a předmět jím důkladně vyčistíte. Po zaschnutí suchým hadříkem vyleštíte do vysokého lesku.

SITOL® je dodáván ve skleněné lahvi, hmotnost náplně 300g, skupinové balení po 25 lahvích v papírovém kartónu. SITOL® skladujte při teplotě +5 až + 30oC.

TIP:K čistění a leštění skel, oken a zrcadel můžete SITOL zředit vodou.

 

AbratABRAT® - čistící tekutý písek

ABRAT® je moderní tekutý čistící prostředek s velmi jemným abrazivem, příjemně parfémovaný, určený pro běžné čistění v domácnosti, kuchyních veřejného stravování i v průmyslu.

ABRAT® velmi úspěšně odstraní nečistoty ve Vaší kuchyni - z kuchyňské linky, sporáku nebo trouby, budete velmi překvapeni, jak si ABRAT® umí poradit s odstraněním úporných připečených nečistot na kuchyňském nádobí a ostatních silně znečistěných nástrojích. ABRAT® si vynikajícím způsobem poradí i s nečistotami v sociálních prostorách, koupelnách i umývárnách. I Vaše koupelna, keramické obklady, vana, umývadlo a koupelnové baterie budou po použití ABRATu® zářit čistotou. Účinky ABRATu® oceníte i při čištění jiných omyvatelných předmětů ve Vaší blízkosti.

ABRAT® se chová ohleduplně i k živostnímu prostředí. Jeho vynikající čistící schopnosti jsou založeny na biologicky odbouratelných látkách.

Ekonomicky výhodné balení
ABRAT®
je balen po 600g v PE lahvích se zaklapávacím uzávěrem zajišťujícím úsporné dávkování.ABRAT® skladujte při teplotě +5 až + 30oC

TIP: ABRAT můžete používat i na leské povrchy s vyjímkou leštěného hliníku, jemné abrazivum povrchy nepoškrábe.

 

MYTO - řada výrobků pro mytí nádobí a úklid

Myto ecoŘada výrobků MYTO sestává z výrobků MYTO PLUS® a univerzálního MYTO ECO® pro mytí nádobí a úklid. Jde o moderní, vysoce účinné, ekologické prostředky.

Výrobky MYTO PLUS® a MYTO ECO® jsou čiré žluté kapaliny, parfémované jemnou vůní zeleného jablka, která příjemně osvěží mycí lázeň.

MYTO ECO® je univerzální prostředek určený jak pro mytí nádobí tak i pro úklid. Je vhodný pro běžné použití v domácnosti, při úklidu, a v ostatních zařízeních, kde je kladen důraz na udržování čistoty při zachování velmi nízkých nákladů.

 

 
Myto plusMYTO PLUS® je koncentrovaný, vysoce výkonný prostředek určený pro mytí i velmi mastného nádobí. Jeho předností je vysoká odmašťovací schopnost, která umožňuje úsporné dávkování do mycí lázně.

Je koncipován na bázi vysoce odbouratelných a dermatologicky příznivých tenzidů.

Kvalitou splňuje nejvyšší nároky na maximální zajištění čistoty v domácnosti i ve veřejném stravování apod.

 

 


 

 

 

Výrobky MYTO PLUS® a MYTO ECO® jsou baleny po 500 g v PE lahvích opatřených úsporným uzávěrem typu PUSH-PULL nebo v PE kanystrech o hmotnosti 3 kg. Skupinové balení v papírovém kartónu obsahuje 18 lahví nebo 4 kanystry.Výrobky řady MYTO skladujte při teplotě +5 až + 30oC.